Українська версія сайту

Екскурсія до Державного музею авіації України

27-05-2019

25 травня ліцеїсти  разом з класними керівниками Ларисою Патюк та Наталією Скриловою відвідали Державний музей авіації, де ознайомились із унікальними колекціями літаків авіаційних конструкторських бюро О. Антонова, С. Ільюшина, А. Туполєва, О. Яковлєва, Мікояна і Гуревича, П. Сухого та гелікоптерів конструкторських бюро М. Міля і М. Камова.

Також виховнаці ліцею оглянули рідкісні моделі літаків та мали змогу піднятись на борт з одного з найбільших за розміром – першого дослідного екземпляра літака Іл-86, який було створено наприкінці 70-х років ХХ століття з метою розвантаження пасажиропотоків на найбільш напружених лініях Аерофлоту.

Ознайомились з історією першого серійного Ту-104, що успадкував від свого попередника (військового бомбардувальника Ту-16) найкращі властивості – перший радянський турбореактивний пасажирський літак, який долав відстань до 3500 км з максимальною швидкістю 950 – 1000 км за годину.

Особливу зацікавленість ліцеїстів викликала можливість побувати в пілотській кабіні реактивного міжконтинентального пасажирського літака Іл-62 – світового рекордсмена швидкості та дальності польоту, та вертольота Мі-8 – одного з наймасовіших в історії світової авіації гелікоптера.

Додаткового колориту справжності експонатів музею додало близьке сусідство діючого аеропорту «Київ» (Жуляни), злітно-посадкова смуга якого знаходиться майже поруч за прозорим парканом. Зліт сучасних сріблястих красенів-літаків у блакитне весняне небо справив незабутнє враження на ліцеїстів.

Юридичний ліцей

 

Важливо

Інші навчальні підрозділи

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03151, м.Київ, просп. Повітрофлотський проспект, 53

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
licei@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 249 09 53

X
X