Українська версія сайту

Команда ліцеїстів перемогла на чемпіонаті Києва з футзалу

05-03-2020

Нещодавно на території спортивного комплексу «Горай Арена» у фінальному матчі чемпіонату Києва з футзалу команда юридичного ліцею імені Ярослава Кондратьєва НАВС зустрічалася з командою Lions (м. Ірпінь).

Початок матчу для наших хлопців видався невдалим, адже вони за першу хвилину пропустили одразу два м'ячі. Однак такий старт не підірвав бойовий дух ліцеїстів. Витримавши подальші хвилі атак команди Lions, вихованці ліцею активно почали атакувати ворота суперника. І вже в другій половині першого тайму після передачі Дениса Бориска відзначився Олександр Комаров.

Після перерви атакував Lions, а наші хлопці чекали свого шансу. Швидка атака – і знову Бориско асистує на Комарова, рахунок зрівняно – 2:2! До фінального свистка ліцеїсти стійко обороняли свої ворота. Основний час матчу закінчився з рахунком 2:2, тож команди перейшли до післяматчевих пенальті. Наші хлопці забили двічі (Бориско, Комаров), не пропустивши жодного м’яча.

Так команда юридичного ліцею стала переможцем цьогорічного чемпіонату Києва з футзалу.

Вітаємо наших футболістів і бажаємо успіхів у подальших змаганнях!