Українська версія сайту

Нагорода Київської Малої академії наук

22-05-2019

21 травня на базі Київського університету ім. Тараса Шевченка відбулася підсумкова сесія відділення філософії та мистецтвознавства Київської Малої академії наук, під час якої відбулося урочисте нагородження учнівської молоді Києва, яка посіла призові місця на II міському етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН.

Нагорода Київської Малої академії  наук

Нагорода Київської Малої академії  наук

Основною метою діяльності Київської Малої академії наук загалом і відділення філософії та суспільствознавства зокрема, є виявлення, підтримка, розвиток та об'єднання інтелектуальних та творчих здібностей учнів для розробки інноваційних рішень у розв'язанні теперішніх і майбутніх проблем суспільства. Ознайомлення зі специфікою та практикою роботи в галузі суспільних та освітніх наук, створення умов для подальшого професійного самовизначення обдарованої і талановитої молоді.

Нагорода Київської Малої академії  наук

Нагорода Київської Малої академії  наук

Серед переможців конкурсу є і першокурсниця юридичного ліцею Войтюк Дарина, яка посіла III місце в секції «Правознавство» з роботою на тему: «Правове регулювання сурогатного материнства».

Під час сесії організатори заходу побажали юним науковцям не зупинятися на досягнутому, ставити перед собою високі й амбітні цілі, досягати нових наукових вершин, гордо нести прапор української освіти та науки. Слова великої подяки прозвучали й на адресу всіх наукових керівників, які плекають талановиту молодь, бережуть і розвивають її Божий дар.

Юридичний ліцей

 

Важливо

Інші навчальні підрозділи

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03151, м.Київ, просп. Повітрофлотський проспект, 53

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
licei@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 249 09 53

X
X