Українська версія сайту

Мистецтво – саме життя, і воно безсмертне (О. Вайльд)

09-02-2019

9 лютого ліцеїсти з класними керівниками Катериною Готенко та Лілією Федоренко відвідали Національний музей «Київська картинна галерея».

 Національний музей «Київська картинна галерея» (у минулому Київська картинна ґалерія) – одна з найзначніших збірок образотворчого мистецтва України. Колекція нараховує понад дванадцять тисяч творів живопису, скульптури, графіки, декоративно-ужиткового мистецтва.

У музеї експонують неоціненну колекцію ікон, збірку творів митців ХVІІІ –ХХ ст. Ліцеїсти мали змогу прослідкувати розвиток українського та російського мистецтва, побачили, як змінювався стиль, техніка та вибір образів, починаючи з часів Київської Русі до другої половини ХХ ст, мали можливість спостерігати унікальну колекцію старовинних ікон ХІІ-ХІІІ ст., портрети Петра І, Єлизавети ІІ, Катерини ІІ та інших визначних діячів Російської імперії, до складу якої в ті часи входила Україна.

Дуже сподобалися картини І.Ге, К.Брюллова, Ф.Васнецова, М.Врубеля, І.Рєпіна. Та найбільше ліцеїстів вразили масштабні за своїми розмірами полотна В. Шишкіна, який зумів з фотографічною чіткістю передати надзвичайну природу рідного краю. Також нікого не залишила байдужою мариністика Ф. Айвазовського.

Наприкінці екскурсії ліцеїсти оглянули раритетну колекцію фарфорового та скляного посуду українських підприємців та меценатів Терещенків, у будинку яких і розташувався музей.

Юридичний ліцей

 

Важливо

Інші навчальні підрозділи

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03151, м.Київ, просп. Повітрофлотський проспект, 53

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
licei@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 249 09 53

X
X