Українська версія сайту

Не забувайте незабутнє…

24-01-2019

27 січня  -  Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту.

Україна на державному рівні вшановує жертв трагедії з 2012 року. Генеральна асамблея ООН прийняла 1 листопада 2005 року Резолюцію № 60/7, у якій говориться, що «Голокост, який призвів до знищення однієї третини євреїв і незліченної кількості представників інших національностей, буде завжди слугувати всім людям пересторогою про небезпеки, які приховують у собі ненависть, фанатизм, расизм та упередження…». Саме цей документ оголосив Днем пам’яті жертв Голокосту 27 січня.

Цього дня в 1945 році війська 1-го українського фронту увійшли до нацистського табору смерті Аушвіц. Це місце стало в сучасному світі символом нацистських злочинів.

201 навчальна група разом з класним керівником Катериною Готенко підготували загальноліцейний тематичний ранок, присвячений цій страшній події в історії нашого людства. Ліцеїсти ознайомили присутніх із жахливими злочинами нацистів, згадали про такі місця масових вбивств, як: Бабин Яр, табори й гетто Тернополя, Дрогобича, Стрия, Кам’янця-Подільського та Умані, розкрили жахи Освенціму та Сирецького концтаборів.

Ліцеїсти розповіли про  ці події, щоб вшанувати пам'ять безлічі невинно загиблих, щоб ще раз нагадати всім, що ми більше не повинні заплямувати нашу історію подібними злочинами.

Юридичний ліцей

 

Важливо

Інші навчальні підрозділи

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03151, м.Київ, просп. Повітрофлотський проспект, 53

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
licei@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 249 09 53

X
X